Bezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější receptyBezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější recepty Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Léto - čas jahodLéto - čas jahod Rybízová marmeláda - nejoblíbenější receptyRybízová marmeláda - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Recepty
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Pátek 21.06. 2019
Dnes má svátek Alois
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Konzervování a mražení ovoce

Konzervování a mražení ovoce
3. 08. 2008 Škola vaření
Konzervování ovoce a zeleniny je způsob, jak zachovat pro konzumaci přebytky tohoto sezónního zdroje živin. Základní principy uchování potravin jsou známy už z poloviny 19. století, ale jeho metody a způsoby se novými …více»

Vepřové dobroty z grilu

Vepřové dobroty z grilu
24. 07. 2008 Škola vaření
Až v Anglii jsme byli pro inspiraci na nejlepší úpravu jehněčího. Tak si uvažte zástěru, rozdělejte oheň a jdeme na to! Co se týká vepřového, na gril můžete položit téměř cokoliv. Oblíbené jsou kotlety, panenka, žebírka …více»

Nebeská mana z grilu

Nebeská mana z grilu
21. 07. 2008 Škola vaření
Grilovat se dá nejen maso, ale také zelenina, ovoce, houby, sýr a další dobroty. Nic však naplat, maso je maso. Které je ke grilování nejvhodnější? A jak ho upravit tak, aby bylo křehoučké  …více»

Gastronomický výlet do Mexika

Gastronomický výlet do Mexika
19. 07. 2008 Škola vaření
Je léto a snad každý se snaží zhubnout do plavek – cvičí, omezuje se v jídle, drží drastické diety. Nedávno ale američní vědci dokázali, že ostré jídlo zrychluje metabolismus, a tedy napomáhá štěpení cukrů …více»

Rady do kuchyně z babiččina receptáře

Rady do kuchyně z babiččina receptáře
19. 07. 2008 Škola vaření
Chceme-li špikovat telecí maso, omyjeme ho nejdříve hodně horkou vodou, aby ztuhlo. Slanina se v mase déle udrží. Čerstvé maso nemusíme omývat, stačí ho utřít vlhkou utěrkou. Libové maso dáme při vaření do vařící vody,  …více»
 

Užijte si život plný aroma

Užijte si život plný aroma
18. 07. 2008 Škola vaření
Ačkoli jsou legendy a mýty o původu kávy okouzlující, asi nikdy z nich nebudou ověřené zprávy jako ve vědeckých oborech. Káva byla poprvé kultivována v Jemenu asi kolem roku 575. Odtud ji převzali Peršané, …více»

Lahůdka pro gurmány

Lahůdka pro gurmány
15. 07. 2008 Škola vaření
Co je zdravé, není dobré? To už dávno neplatí! Ochutíte-li třeba grilovanou zeleninu lžící kvalitní tatarské omáčky, proměníte ji v ještě chutnější lahůdku a přitom neohrozíte princip zdravé stravy. …více»

Čaj a káva a nápoje z nich

Čaj a káva a nápoje z nich
5. 07. 2008 Škola vaření
Pití čaje nemělo v českých zemích nikdy tradici, i když čajové dýchánky a později (čaje o páté) byly v určitých společenských vrstvách velmi rozšířené. Kvalita podávaného nápoje u nich nikdy nebyla rozhodujícím faktorem. …více»

Tepelná úprava rýže

Tepelná úprava rýže
5. 07. 2008 Škola vaření
Předem je třeba říci, že neexistuje způsob přípravy rýže, stejně tak jako neexistuje nejlepší druh rýže, kterých je podle odbobníků několik tisíc. Podle zásad racionální výživy je nejzdravější rýže neloupaná, zda je nejlepší …více»

Správné postupy při vaření

Správné postupy při vaření
22. 06. 2008 Škola vaření
Před tepelnou úpravou nebo před podáváním na stůl musíme mnoho potravin očistit, omýt, oloupat, nakrájet, naklepat, rozmrazit apod. Docilujeme tím jejich lepší stravitelnost, hygienickou nezávadnost i větší využitelnost živin. …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

Přehledné srovnání bankovních i nebankovních půjček online na Usetreno.czNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !