Školní rok a školní prázdniny v roce 2019/2020Školní rok a školní prázdniny v roce 2019/2020 Houbový guláš - nejoblíbenější receptyHoubový guláš - nejoblíbenější recepty Tipy na dekorace pro krásnější podzim a zimuTipy na dekorace pro krásnější podzim a zimu Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Recepty
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Neděle 22.09. 2019
Dnes má svátek Darina
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Broskvový chlebíček s jogurtem

Broskvový chlebíček s jogurtem
21. 06. 2009 Domácí pekárna +++++-____
Příprava receptu Broskvový chlebíček s jogurtem: Všechny suroviny kromě broskví dáme do nádoby pekárny v uvedeném pořadí a zapneme na základní program. Po zaznění zvukového signálu přisypeme broskve. Po ukončení programu chlebíček vyklopíme na drátě ... …více»

Banánový chlebíček s ořechy v pekárně

Banánový chlebíček s ořechy v pekárně
21. 06. 2009 Domácí pekárna ++++-_____
Příprava receptu Banánový chlebíček s ořechy v pekárně: Vše kromě ořechů dáme do nádoby pekárny. Pekárnu zapneme na základní program a po zaznění signálu přidáme posekané ořechy. Po upečení chlebíček vyklopíme. ... ... …více»

Jednoduchý sladký chlebíček

Jednoduchý sladký chlebíček
21. 06. 2009 Domácí pekárna +++++_____
Příprava receptu Jednoduchý sladký chlebíček: Všechny suroviny dáme do pečící nádoby v uvedeném pořadí. Pekárnu zapneme na základní program Po dopečení ho vyklopíme na drátěnou mřížku. ... ... …více»

Medový chlebíček s vločkami

Medový chlebíček s vločkami
21. 06. 2009 Domácí pekárna +++++_____
Příprava receptu Medový chlebíček s vločkami: Všechny suroviny dáme do pečící nádoby v uvedeném pořadí. Pekárnu zapneme na záklední program a po ukončení programu chlebíček vyklopíme na mřížku a necháme vychládnout. ... ... …více»

Slunečnicový celozrnný chléb z pekárny

Slunečnicový celozrnný chléb z pekárny
15. 06. 2009 Domácí pekárna +++++++___
Příprava receptu Slunečnicový celozrnný chléb z pekárny: U pekárny zvolíme program číslo 2, na 1,25 kg chleba. Chléb světlý. ... ... …více»
 

Chléb s paprikou

Chléb s paprikou
13. 06. 2009 Domácí pekárna ++++++-___
Příprava receptu Chléb s paprikou: Všechny suroviny dáme do pekárny v uvedeném pořadí, po signálu přidáme papriku, slaninu a bylinky. Program TOAST, střední kůrka, 1 kg ... ... …více»

Výborný pizza chléb

Výborný pizza chléb
13. 06. 2009 Domácí pekárna +++++++___
Příprava receptu Výborný pizza chléb: Suroviny dáme do pekárny v uvedeném pořadí, po signálu přidáme sýr, šunku a petrželku. Lze použít i jiné bylinky. Program základní, střední kůrka, 1 kg ... ... …více»

Žitný chléb s pivem

Žitný chléb s pivem
3. 06. 2009 Domácí pekárna ++++++____
Příprava receptu Žitný chléb s pivem: Do nádoby dáme vše v tomto pořadí a pekárnu zapneme na základní program. ... ... …více»

Semínkový chlebík

Semínkový chlebík
3. 06. 2009 Domácí pekárna +++++-____
Příprava receptu Semínkový chlebík: Všechny ingredince dáme postupně podle seznamu do domácí pekárny nstavíme na 1 program - normální a 900g a pečeme má pekárna peče 3 h a 10 minut. Do chlebíku během pečení někdy pridáváme i na kousky ... …více»

Klasický bílý chlebík

Klasický bílý chlebík
29. 05. 2009 Domácí pekárna +++++_____
Příprava receptu Klasický bílý chlebík: Do nádoby dáme vše v tomto pořadí a pekárnu zapneme na základní program. Po zaznění signálu možno přidat nakrájenou syrovou cibuli, čerstvý česnek, nakrájenou slaninu. ... ... …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

Přehledné srovnání bankovních i nebankovních půjček online na Usetreno.czNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !