Pampeliškový med - nejoblíbenější receptyPampeliškový med - nejoblíbenější recepty Bezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější receptyBezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější recepty Vyrob si sama: léčivý olejíček z květů šeříkuVyrob si sama: léčivý olejíček z květů šeříku Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online !
Chytrá žena na Facebooku
Recepty
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 02.05. 2026
Dnes má svátek Zikmund
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Americká limonáda s ovocem

fotka Americká limonáda s ovocem
Vložil:
Porcí:3
Doba přípravy: 10 min
Hodnocení:  +++++++___
Počet hodnocení: 295

Použité suroviny receptu Americká limonáda s ovocem:

100 ml rybízového džusu  | 100 ml pomerančového džusu  | 1 litr vody  | 1 jablko  | kousek melounu  | kousek ananasu  | 1 citron  | 1 pomeranč

Postup přípravy receptu Americká limonáda s ovocem:

Do velké karafy vložíme omyté a nakrájené ovoce, zalijeme džusy a nakonec dolijeme vodou (lze perlivou i neperlivou. Skleničky si pak dozdobíme ovocem a plátkem citronu. Můžeme přidat i kostky ledu.



Fotky receptu Americká limonáda s ovocem:

K tomuto receptu není vložena fotografie, buďte první a přidejte svou!
Hodnocení receptu Americká limonáda s ovocem
Recept se mi nelíbí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Recept se mi líbí
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj
 


Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !