Vánočka - nejoblíbenější receptyVánočka - nejoblíbenější recepty Nejoblíbenější VÁNOČNÍ KOLEDYNejoblíbenější VÁNOČNÍ KOLEDY Květina Vánoc - Vánoční hvězdaKvětina Vánoc - Vánoční hvězda Školní rok a školní prázdniny v roce 2025/2026Školní rok a školní prázdniny v roce 2025/2026
Chytrá žena na Facebooku
Recepty
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Pátek 26.12. 2025
Dnes má svátek Štěpán
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Džus zelené bohyně

fotka Džus zelené bohyně
Vložil:
Porcí:1
Doba přípravy: 25 min
Hodnocení: Žádné hodnocení
Počet hodnocení: 0

Použité suroviny receptu Džus zelené bohyně :

2 listy špenátu  | 2 stonky celeru  | 1 hrst petrželky  | 1/2 okurky  | 3 jablka  | 1 plátek zázvoru  | - spirulina (není nutné)

Postup přípravy receptu Džus zelené bohyně :

Jablka, celerové stonky, okurek nakrájíme na menší kousky a ukrojíme plátek ze zázvoru. Postupně vkládáme jednotlivé kousky okurky, cerových stonků, jablek a zázvoru do odšťavňovače. Z odštavňovače jímáme proudící šťávu do zásobníku. Do mixéru nalijeme šťávu získanou z odšťavňovače, vložíme dva špenátové listy a hrst petrželky. Mixujeme při střední rychlosti asi 20 vteřin. Jestliže chceme, přidáme do šťávy kapku "spiruliny". Tato řasa se používá při omlazovacích kůrách, váhové redukci a je údajně vhodná pro vyčištění krve (viz výše). Získanou kapalinu nalijeme do sklenice a podáváme.


Fotky receptu Džus zelené bohyně :

K tomuto receptu není vložena fotografie, buďte první a přidejte svou!
Hodnocení receptu Džus zelené bohyně
Recept se mi nelíbí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Recept se mi líbí
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj
 


Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles