Pampeliškový med - nejoblíbenější receptyPampeliškový med - nejoblíbenější recepty Vyrob si sama: léčivý olejíček z květů šeříkuVyrob si sama: léčivý olejíček z květů šeříku Bezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější receptyBezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online !
Chytrá žena na Facebooku
Recepty
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 26.05. 2026
Dnes má svátek Filip
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Chytrá žena

Tonicum dry

fotka Tonicum dry
Vložil:
Porcí:1
Doba přípravy: 5 min
Hodnocení:  +++++-____
Počet hodnocení: 10

Použité suroviny receptu Tonicum dry:

5 cl Martini Dry  | 1 cl Curacao Blue  | 1 cl citronové šťávy  | na dolití tonic  |  led  |  karambola  |  koktejlová třešinka

Postup přípravy receptu Tonicum dry:

Do old fashioned sklenky nalijeme přes led Martini, curacao a citronovou šťávu a zamícháme. Doplníme tonikem a opět lehce zamícháme. Nápoj Tonicum dry ozdobíme karambolou a koktejlovou třešničkou.


Fotky receptu Tonicum dry:

K tomuto receptu není vložena fotografie, buďte první a přidejte svou!
Hodnocení receptu Tonicum dry
Recept se mi nelíbí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Recept se mi líbí
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj
 


Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !