Školní rok 2020/2021Školní rok 2020/2021 Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Pampeliškový med - nejoblíbenější receptyPampeliškový med - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženyHrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženy
Chytrá žena na Facebooku
Recepty
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 17.05. 2021
Dnes má svátek Aneta
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Těsto na ciabattu

Těsto na ciabattu
14. 11. 2007 Domácí pekárna +++++_____
Příprava receptu Těsto na ciabattu: 1. z hladké mouky, droždí a vlažné vody připravíme kvásek, necháme cca 15 minut vykynout. 2. poté smícháme s ostatními surovinami a vypracujeme v hladké, kypré těsto, které necháme opět vykynout, a ... …více»

Špaldový podmáslový chléb velký

Špaldový podmáslový chléb velký
11. 11. 2007 Domácí pekárna +++++++-__
Příprava receptu Špaldový podmáslový chléb velký : Suroviny vložíme do pekárny v uvedeném pořadí a zapneme program Celozrnný - velký - střední kůrka. Otruby a semínka přidáme až po zvukovém signálu. ... ... …více»

Tříhrnkový chléb se semínky

Tříhrnkový chléb se semínky
11. 11. 2007 Domácí pekárna +++++++++-
Příprava receptu Tříhrnkový chléb se semínky: po zapípání: 1 lžíce pšeničných klíčků, 1 lžíce pšeničných otrub, 3 lžíce slunečnicových semínek, 3 lžíce lněných nebo sezamových semínek, 1 lžička kmínu. Program: celozrnný - malý - střední ků . ... …více»

Lúčenecký bílý chléb

Lúčenecký bílý chléb
11. 11. 2007 Domácí pekárna ++++++++++
Příprava receptu Lúčenecký bílý chléb : Na dno formy s nasazenými míchadly nasypeme hrubou mouku. Pomalu zaléváme vařící vodou a zlehka promícháváme tak, aby se voda dostala co nejvíce k mouce. Vzniklou houbovitou hmotu necháme ve for ... ... …více»

Rychlý chléb s bramborovou kaší

Rychlý chléb s bramborovou kaší
11. 11. 2007 Domácí pekárna ++++++++++
Příprava receptu Rychlý chléb s bramborovou kaší : Suroviny vložíme do pekárny v uvedeném pořadí a zapneme program Sprint. ... ... …více»
 

Domácí chleba podle babičky Evy

Domácí chleba podle babičky Evy
10. 11. 2007 Domácí pekárna +++++++-__
Příprava receptu Domácí chleba podle babičky Evy: Suroviny vložíme do pekárny, semínka až po zvukovém signálu. Po vytažení míchadel těsto uhladíme, potřeme vodou a posypeme kmínem. ... ... …více»

Chléb stoprocentně celozrnný

Chléb stoprocentně celozrnný
10. 11. 2007 Domácí pekárna +_________
Příprava receptu Chléb stoprocentně celozrnný : Suroviny dáme v uvedeném pořadí do pekárny a zapneme. Program: celozrnný - malý - střední kůrka Po zvukovém signálu můžeme přidat semínka, případně otruby. Mouku jsem dala 100 g celozrnné žitné, ... …více»

Pao de qeijo

Pao de qeijo
8. 11. 2007 Domácí pekárna +-________
Příprava receptu Pao de qeijo : Smícháme obě mouky, které zalijeme vlažným mlékem a teplým olejem. Osolíme a dobře promícháme. Přidáme vejce a parmazán. Těsto důkladně propracujeme, aby bylo bez hrudek a tvarujeme do kuliček velikos ... …více»

Nán

Nán
5. 11. 2007 Domácí pekárna +++-______
Příprava receptu Nán : Kvašený chléb vyrobený z bílé mouky a jogurtu. Jogurt způsobuje kvašení a dodává chlebu zvláštní chuť. Tyto chleby se tradičně pečou v hliněných pecích, jenž jsou zapuštěny do země, dají se ovšem péct ... …více»

Bílý chléb

Bílý chléb
4. 11. 2007 Domácí pekárna ++++++++__
Příprava receptu Bílý chléb: Ingredience vložíme do pekárny v uvedeném pořadí a zapneme program SANDWICH (Eta, Vega apod.), velikost I. (malý bochník). Po upečení vyklopíme z formy a necháme v utěrce na mřížce vychladnout. ... …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !