Jarní prázdniny 2026 – termínyJarní prázdniny 2026 – termíny Školní rok a školní prázdniny v roce 2025/2026Školní rok a školní prázdniny v roce 2025/2026 Velký roční horoskop na rok 2026Velký roční horoskop na rok 2026 Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online !
Chytrá žena na Facebooku
Recepty
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 10.03. 2026
Dnes má svátek Viktorie
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Salát z kysaného zelí s koprem

fotka Salát z kysaného zelí s koprem
Vložil:
Porcí:3
Doba přípravy: 25 min
Hodnocení:  ++++++++++
Počet hodnocení: 2

Použité suroviny receptu Salát z kysaného zelí s koprem:

400 g kysaného zelí s lákem  | 2 jablka  |  citrónová šťáva  | 1 cibule  |  sůl, cukr, kopr  | 2 lžíce oleje

Postup přípravy receptu Salát z kysaného zelí s koprem:

Zelí překrájíme, přidáme oloupaná nahrubo nastrouhaná jablka a jemně nakrájenou cibulí. Zelný lák ochutíme solí, citrónovou šťávou, cukrem, jemně nakrájeným koprem – sušený předem namočíme. A doplníme olejem. Nalijeme na salát a necháme v chladnu proležet. Nemáme-li dostatek láku, upravíme sladkokyselou zálivku z vody.


Fotky receptu Salát z kysaného zelí s koprem:

K tomuto receptu není vložena fotografie, buďte první a přidejte svou!
Hodnocení receptu Salát z kysaného zelí s koprem
Recept se mi nelíbí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Recept se mi líbí
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj
 


Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !