Nejezte sníh: hrozí otrava i podchlazeníNejezte sníh: hrozí otrava i podchlazení Školní rok a školní prázdniny v roce 2025/2026Školní rok a školní prázdniny v roce 2025/2026 Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Velký roční horoskop na rok 2026Velký roční horoskop na rok 2026
Chytrá žena na Facebooku
Recepty
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Čtvrtek 15.01. 2026
Dnes má svátek Alice
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Chytrá žena

Sunarkové kuličky

fotka Sunarkové kuličky
Vložil:
Porcí:12
Doba přípravy: 25 min
Hodnocení:  +++++_____
Počet hodnocení: 4

Použité suroviny receptu Sunarkové kuličky:

250 g másla  | 1 lžíce kakaa  | 2 ks žloutky  | 250 g cukru moučka  | 1 balíček vanilkového cukru  | 250 g Sunarky (Nestlé)

Postup přípravy receptu Sunarkové kuličky:

Postup při přípravě kuliček je velmi jednoduchý. Nejdříve si připravíme máslo, které necháme změknout, aby se nám k ostatním surovinám dobře zapracovalo. Změklé máslo nakrájíme na plátky.
V míse smícháme cukr, máslo, kakao, sunarku, vanilkový cukr a 2 žloutky, nakonec přimícháme trochu rumu. Stačí 2 - 3 lžíce. Propracujeme dohromady a necháme odležet v chladu.
Ze směsi tvoříme menší kuličky, které ještě obalíme v sunarce.
Podle chuti můžeme do sunarkových kuliček přidat i jiný druh alkoholu, nejlépe některý z oblíbených sladkých likérů. Kakao lze nahradit grankem, kdo má rád, přidá i mleté oříšky.


Fotky receptu Sunarkové kuličky:

K tomuto receptu není vložena fotografie, buďte první a přidejte svou!
Hodnocení receptu Sunarkové kuličky
Recept se mi nelíbí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Recept se mi líbí
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj
 


Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !