Velký roční horoskop na rok 2025Velký roční horoskop na rok 2025 Jarní prázdniny 2025 – termínyJarní prázdniny 2025 – termíny Ryby - roční horoskop na rok 2025Ryby - roční horoskop na rok 2025 Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online !
Chytrá žena na Facebooku
Recepty
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 25.02. 2025
Dnes má svátek Liliana
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Chytrá žena

Bublanina se zmrazeným ovocem

fotka Bublanina se zmrazeným ovocem
Vložil:
Porcí:6
Doba přípravy: 75 min
Hodnocení:  +++_______
Počet hodnocení: 9

Použité suroviny receptu Bublanina se zmrazeným ovocem:

100 g másla  | 250 g měkkého tvarohu  | 2 vejce  | 18 dkg mouky krupice  | 5 lžic mléka  | 100 g pískového cukru  | dle chuti: mra­zené ovoce (v našem případě borůvky)  | dle potřeby: tuk a hrubá mouka na formu

Postup přípravy receptu Bublanina se zmrazeným ovocem:

Máslo třeme s cukrem a žlout­ky, přidáme tvaroh a krupici, kterou jsme trochu navlhčili mlé­kem. Nakonec vmícháme tuhý sníh z těch použitých vajec.
Dor­tovou (koláčovou) formu vyma­žeme máslem a vysypeme mou­kou. Dáme těsto, srovnáme, po­sázíme nerozmrazeným ovocem a pečeme v dobře předehřáté troubě zvolna asi 1/2 hodiny. Po vyjmutí z trouby povrch hodně cukrujeme, protože ovoce je zmrazováno bez cukru.


Fotky receptu Bublanina se zmrazeným ovocem:

Bublanina se zmrazeným ovocem
Fotky vložil: Torta 
Hodnocení receptu Bublanina se zmrazeným ovocem
Recept se mi nelíbí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Recept se mi líbí
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj
 


Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles