Velký roční horoskop na rok 2025Velký roční horoskop na rok 2025 Jarní prázdniny 2025 – termínyJarní prázdniny 2025 – termíny Ryby - roční horoskop na rok 2025Ryby - roční horoskop na rok 2025 Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online !
Chytrá žena na Facebooku
Recepty
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Neděle 23.02. 2025
Dnes má svátek Svatopluk
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Chytrá žena

Natřásanka

fotka Natřásanka
Vložil:
Porcí:6
Doba přípravy: 60 min
Hodnocení:  +++++++++_
Počet hodnocení: 2

Použité suroviny receptu Natřásanka:

500 g uvařených brambor  | 500 g jablek  | 200 g hrubé mouky  |  cukr  |  skořice  |  máslo  |  tuk na vymazání pekáče

Postup přípravy receptu Natřásanka:

Vál posypeme moukou, na ní nastrouháme 350 g uvařených brambor a znovu posypeme moukou. Rukama zlehka natřásáme brambory s moukou, aby se obalily a neslepovaly se. Pekáč vymažeme i po stranách tukem, nasypeme 2/3 takto připravených brambor, poklademe po celé ploše na plátky nakrájenými oloupanými jablky, posypeme cukrem se skořicí a navrch poklademe 150 g plátků uvařených brambor. Pokapeme máslem a upečeme ve vyhřáté troubě. Krájíme na díly a podáváme teplé i studené.


Fotky receptu Natřásanka:

K tomuto receptu není vložena fotografie, buďte první a přidejte svou!
Hodnocení receptu Natřásanka
Recept se mi nelíbí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Recept se mi líbí
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj
 


Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !