Borůvky - víte o nich všechno?Borůvky - víte o nich všechno? Jeřabiny - nejoblíbenější receptyJeřabiny - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online !
Chytrá žena na Facebooku
Recepty
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Čtvrtek 28.08. 2025
Dnes má svátek Augustýn
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Dietní pochoutka z tresky, jogurtu a celeru

fotka Dietní pochoutka z tresky, jogurtu a celeru
Vložil:
Porcí:4
Doba přípravy: 30 min
Hodnocení:  ++++++++++
Počet hodnocení: 2

Použité suroviny receptu Dietní pochoutka z tresky, jogurtu a celeru:

300 g celeru  | 1 stonek řapíkatého celeru  | 400 g tresky  |  sůl  | 200 g jogurtu  |  čerstvě mletý černý pepř  |  špetka Podravky

Postup přípravy receptu Dietní pochoutka z tresky, jogurtu a celeru:

Celer oloupejte a nakrájejte na jemné plátky a potom na nudličky. Řapík také po vrchní straně škrabkou sloupejte, překrojte na 3 díly, ty nakrájejte na nudličky. Rybí maso naporcujte na širší nudle, opečte na pánvi s nepřilnavým povchem, osolte a přendejte do mísy. Pánev opláchněte a opečte na ní nudličky obou celerů. Přidejte je k rybě. Vše nechte trochu zchladnout, přimíchejte jogurt a ochuťte pepřem, Podravkou a případně přisolte.


Fotky receptu Dietní pochoutka z tresky, jogurtu a celeru:

K tomuto receptu není vložena fotografie, buďte první a přidejte svou!
Hodnocení receptu Dietní pochoutka z tresky, jogurtu a
Recept se mi nelíbí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Recept se mi líbí
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj
 


Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles