Nejezte sníh: hrozí otrava i podchlazeníNejezte sníh: hrozí otrava i podchlazení Školní rok a školní prázdniny v roce 2025/2026Školní rok a školní prázdniny v roce 2025/2026 Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Velký roční horoskop na rok 2026Velký roční horoskop na rok 2026
Chytrá žena na Facebooku
Recepty
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 14.01. 2026
Dnes má svátek Radovan
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Makrela pečená na kmíně

fotka Makrela pečená na kmíně
Vložil:
Porcí:4
Doba přípravy: 50 min
Hodnocení:  ++++++____
Počet hodnocení: 10

Použité suroviny receptu Makrela pečená na kmíně:

4 makrely menší  | 100 g másla  | trocha drceného kmínu  | 1 cibule  | 1 citron  |  petrželka  |  sůl

Postup přípravy receptu Makrela pečená na kmíně:

Očištěné, vykuchané a hlav zbavené makrely dáme do vymazaného pekáčku. Prosolíme je a posypeme drceným kmínem, nasekanou petrželkou a zakapeme citronovou šťávou.

Přidáme oloupanou, na kolečka nakrájenou cibuli. Ryby pečeme prudčeji v troubě. Během pečení je potíráme tukem. Jako přílohu můžeme volit např. bramborovou kaši.


Fotky receptu Makrela pečená na kmíně:

Makrela pečená na kmíně
Makrela pečená na kmíně
Makrela pečená na kmíně
Fotky vložil: Natural,cudovluc 
Hodnocení receptu Makrela pečená na kmíně
Recept se mi nelíbí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Recept se mi líbí
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj
 


Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles