Jak vyfouknout velikonoční vajíčkoJak vyfouknout velikonoční vajíčko Velikonoční beránek nejoblíbenější receptyVelikonoční beránek nejoblíbenější recepty Beran - roční horoskop na rok 2025Beran - roční horoskop na rok 2025 Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online !
Chytrá žena na Facebooku
Recepty
Kategorie
Velikonoční nadílka
Soutěžte s námi o 300 skvělých výher
do startu zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 02.04. 2025
Dnes má svátek Erika
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ořechový koláč se sněhem

fotka Ořechový koláč se sněhem
Vložil:
Porcí:12
Doba přípravy: 50 min
Hodnocení:  +++++++___
Počet hodnocení: 43

Použité suroviny receptu Ořechový koláč se sněhem:

20 dkg hrubé mouky  | 10 dkg mletých ořechů  | 4 vejce / z bílků sníh /  | 10 lžic studené vody  | 1 prášek do pečiva  | 25 dkg cukru  | 4 lžíce nahrubo nasekaných ořechů  | 2 lžíce moučkového cukru

Postup přípravy receptu Ořechový koláč se sněhem:

Žloutky utřeme s cukrem, postupně dáváme mouku s práškem do pečiva, vodu a mleté ořechy a půlku sněhu zlehka promícháme do těsta, vše dáme na vymazaný a vysypaný plech a dáme na 20 minut péct, potom zbytkem sněhu potřeme téměř upečený koláč a posypeme nahrubo nasekanými ořechy smíchané s moučkovým cukrem, dáme zpět do trouby a pečeme dokud sníh nezačne zlátnout.


Fotky receptu Ořechový koláč se sněhem:

Ořechový koláč se sněhem
Ořechový koláč se sněhem
Fotky vložil: Badous 
Hodnocení receptu Ořechový koláč se sněhem
Recept se mi nelíbí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Recept se mi líbí
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj
 


Aktuální soutěže
Komerční prezentace
Náš tip


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !