Vyrob si sama: léčivý olejíček z květů šeříkuVyrob si sama: léčivý olejíček z květů šeříku Pampeliškový med - nejoblíbenější receptyPampeliškový med - nejoblíbenější recepty Bezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější receptyBezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online !
Chytrá žena na Facebooku
Recepty
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Neděle 26.04. 2026
Dnes má svátek Oto
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Pálavská pochoutka

fotka Pálavská pochoutka
Vložil:
Porcí:4
Doba přípravy: 60 min
Hodnocení: Žádné hodnocení
Počet hodnocení: 0

Použité suroviny receptu Pálavská pochoutka:

1 králík  | 1 dl bílého vína  |  worcester  |  olej  |  kečup  |  sůl  |  pepř  | 10 žampiónů  | 2 kyselé okurky  | 1 cibule  | 1 červená kapie

Postup přípravy receptu Pálavská pochoutka:

Králíka vykostíme, nakrájíme na tenké proužky, osolíme, opepříme, potřeme olejem, worcestrem, vložíme do misky a zalijeme vínem. Necháme v chladu uležet 24 hodiny. Potom víno slijeme, maso prudce opečeme na rozpáleném oleji, přidáme jemně nakrájenou cibuli, nakrájené okurky, žampióny a kapii. Přiklopíme a necháme chvilku podusit ve vlastní šťávě. Přidáme lžičku kečupu a zalijeme zbytkem vína, počkáme, až šťáva zhoustne a podáváme s bramborovými knedlíky.


Fotky receptu Pálavská pochoutka:

K tomuto receptu není vložena fotografie, buďte první a přidejte svou!
Hodnocení receptu Pálavská pochoutka
Recept se mi nelíbí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Recept se mi líbí
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj
 


Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !