Tipy na dekorace pro krásnější podzim a zimuTipy na dekorace pro krásnější podzim a zimu Školní rok a školní prázdniny v roce 2025/2026Školní rok a školní prázdniny v roce 2025/2026 Vánočka - nejoblíbenější receptyVánočka - nejoblíbenější recepty Květina Vánoc - Vánoční hvězdaKvětina Vánoc - Vánoční hvězda
Chytrá žena na Facebooku
Recepty
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 17.12. 2025
Dnes má svátek Daniel
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Bábovka s banánovým likérem

fotka Bábovka s banánovým likérem
Vložil:
Porcí:6
Doba přípravy: 70 min
Hodnocení:  ++++++____
Počet hodnocení: 14

Použité suroviny receptu Bábovka s banánovým likérem:

180 ml oleje  | 1 kypř. prášek do pečiva  | 200 g cukru moučka  | 200 ml banánového likéru  | 1 vanil. cukru  | 100 g škrobové moučky  | 4 vejce  | 125 g polohr. mouky  | 1 višňová poleva na ozdobu

Postup přípravy receptu Bábovka s banánovým likérem:

Vejce utřeme s cukrem i vanilkovým cukrem elektrickým šlehačem do pěny.
Pak přimícháme olej a banánový likér. Šlehač máme nastaven na nejnižší otáčky, aby nám těsto nestříkalo. Nakonec po troškách vmícháme mouku smíchanou s práškem do pečiva a škrobovou moučkou.
Těsto nalijeme do olejem vymazané a moukou vysypané formy. Pečeme v předehřáté troubě 50 - 60 minut ve střední části při 175 °C.
Mírně vychladlou bábovku s banánovým likérem vyklopíme na kuchyňskou mřížku. Necháme úplně vychladnout, hojně pocukrujeme a přelijeme višňovou polevou.



Fotky receptu Bábovka s banánovým likérem:

K tomuto receptu není vložena fotografie, buďte první a přidejte svou!
Hodnocení receptu Bábovka s banánovým likérem
Recept se mi nelíbí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Recept se mi líbí
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj
 


Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles