Školní rok a školní prázdniny v roce 2025/2026Školní rok a školní prázdniny v roce 2025/2026 Velký roční horoskop na rok 2026Velký roční horoskop na rok 2026 Změna zimního času na letní 29. března 2026Změna zimního času na letní 29. března 2026 Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online !
Chytrá žena na Facebooku
Recepty
Kategorie
Velikonoční nadílka
Soutěžte s námi o 250 skvělých výher
do startu zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 23.03. 2026
Dnes má svátek Ivona
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Chytrá žena

Smažená obalovaná jablíčka

fotka Smažená obalovaná jablíčka
Vložil:
Porcí:2
Doba přípravy: 15 min
Hodnocení:  ++++++++-_
Počet hodnocení: 4

Použité suroviny receptu Smažená obalovaná jablíčka:

75 g cukru  | 4 ks jablka  | 125 g hladké mouky  | 1 ks prášek do pečiva  | 2 ks žloutky  | 2 ks ušlehané bílky  | 1 lžice oleje  |  pivo  |  skořicový cukr  |  skořice  | špetka soli

Postup přípravy receptu Smažená obalovaná jablíčka:

Oloupaná, vykrájená a nakrájená jablka (tvar si můžete zvolit sami) obalíme skořicovým cukrem s několika kapkami rumu a necháme hodinku odležet. Mezitím vytvoříme speciální hmotu z hladké mouky, prášku do pečiva, špetky soli, žloutku a oleje. Tuto hmotu utřeme za pomalého přidávání piva a sněhu z bílků. Ve vzniklém těstě namáčíme odleželé plátky jablek a smažíme na rozpáleném oleji dozlatova z obou stran. Před podáváním posypeme smažená obalovaná jablíčka skořicovým cukrem, podáváme horké.


Fotky receptu Smažená obalovaná jablíčka:

K tomuto receptu není vložena fotografie, buďte první a přidejte svou!
Hodnocení receptu Smažená obalovaná jablíčka
Recept se mi nelíbí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Recept se mi líbí
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj
 


Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !

Mašle