Borůvky - víte o nich všechno?Borůvky - víte o nich všechno? Jeřabiny - nejoblíbenější receptyJeřabiny - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online !
Chytrá žena na Facebooku
Recepty
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 26.08. 2025
Dnes má svátek Luděk
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Kapsy z kuřete plněné meruňkami

fotka Kapsy z kuřete plněné meruňkami
Vložil:
Porcí:4
Doba přípravy: 45 min
Hodnocení:  ++++++++++
Počet hodnocení: 2

Použité suroviny receptu Kapsy z kuřete plněné meruňkami:

4 ks kuřecích prsou  | 100 ml bílého vína  | 200 g meruněk (sušených)  | 150 g taveného sýra  | 50 g oleje  | 40 g mouky (hladké)  | 200 ml smetany

Postup přípravy receptu Kapsy z kuřete plněné meruňkami:

V bílém víně marinujeme meruňky (asi 1 hodinu). Kuřecí prsa prořízneme tak, aby nám vznikla kapsa. Do ní vložíme meruňky a tavený sýr. Uzavřeme a spíchneme párátkem. Kapsy osolíme. V pánvi rozehřejeme olej a kapsy v něm ze všech stran opečeme. Vyjmeme a výpek zaprášíme moukou, přilijeme víno (ve kterém jsme předtím marinovali meruňky) a smetanu a důkladně promícháme. Krátce povaříme. Do hotové omáčky vrátíme kapsy a necháme krátce prohřát. Servírujeme kapsy nakrájené na plátky.


Fotky receptu Kapsy z kuřete plněné meruňkami:

K tomuto receptu není vložena fotografie, buďte první a přidejte svou!
Hodnocení receptu Kapsy z kuřete plněné meruňkami
Recept se mi nelíbí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Recept se mi líbí
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj
 


Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles