Školní rok a školní prázdniny v roce 2025/2026Školní rok a školní prázdniny v roce 2025/2026 Velký roční horoskop na rok 2026Velký roční horoskop na rok 2026 Jarní prázdniny 2026 – termínyJarní prázdniny 2026 – termíny Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online !
Chytrá žena na Facebooku
Recepty
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Čtvrtek 26.02. 2026
Dnes má svátek Dorota
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Kuřecí stehna s bylinkami v sýrové omáčce

fotka Kuřecí stehna s bylinkami v sýrové omáčce
Vložil:
Porcí:4
Doba přípravy: 45 min
Hodnocení:  +_________
Počet hodnocení: 2

Použité suroviny receptu Kuřecí stehna s bylinkami v sýrové omáčce:

1 tavený smetanový sýr  | 4 kuřecí stehna  | 1 dl mléka  | 4 lžičky grilovací koření  | 2 lžíce oliv. oleje  | 4 lžičky provensálské koření  | 1/2 dl vody  |  zakys. smetana  |  sůl

Postup přípravy receptu Kuřecí stehna s bylinkami v sýrové omáčce:

Stehýnka posypeme grilovacím kořením s česnekem a provensálskou směsí, osolíme a přelijeme olivovým olejem. V kastrolku je necháme uležet - nejlépe do dalšího dne.
Potom je krátce opečeme přikryté poklicí na pánvi, otočíme a necháme přikryté dále opékat. Po krátké chvíli podlijeme mírně vodou.
Před dokončením urovnáme maso ke kraji, přidáme do kastrolu kysanou smetanu rozmíchanou s mlékem a tavený sýr. Přisolíme. Po rozpuštění sýru pánev odstavíme.



Fotky receptu Kuřecí stehna s bylinkami v sýrové omáčce:

Kuřecí stehna s bylinkami v sýrové omáčce
Fotky vložil: mikejla 
Hodnocení receptu Kuřecí stehna s bylinkami v sýrové
Recept se mi nelíbí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Recept se mi líbí
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj
 


Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !